ارائه اطلاعات به روز مزایده و مناقصه

مزایده و مناقصه

در روند کاری هر سازمان یا شرکتی ، نیاز به تامین برخی خدمات و یا کالاها از طریق برون سپاری اجتناب ناپذیر است که یکی از راه های تامین این تقاضاها ، برگزاری مناقصات است.

شرکتها با به کارگیری استراتژی برون سپاری علاوه بر مدیریت هزینه، خریدهای سازمان یافته تری انجام میدهند.
اعلان مناقصه توسط هر SME  و یا ارگانی بزرگ ، به معنای درخواست آنان برای رفع نیازشان به کالاها و یا خدمات است اما هدف این است که با بهینه ترین قیمت ( حداقل قیمت ممکن با حفظ کیفیت کالا یا خدمات دریافتی ) این مهم صورت پذیرد.
از آنجایی که طی سالهای اخیر برگزاری مناقصه ها و مزایده های کشور با اقبال وسیعی مواجه بوده است ، مجلس قوانینی را به منظور حفظ حقوق ارائه کنندگان خدمات و عرضه کنندگان کالاها در ارتباط با اطلاع رسانی مناقصه و اطلاع رسانی مزایده وضع نمود و کلیه برگزارکنندگان را مکلف به اعلام آگهی ها در روزنامه ها و سایت ها نمودند.
شرکت تالار تجارت آزاد اخبار مزایده و آگهی مناقصه سراسر کشور را گرد آوری و پایش کرده و با به کارگیری کارشناسان صاحب صلاحیت ، داده ها را دسته بندی تخصصی می نمایند و در مرحله آخر نتیجه فعالیت لحظه ای خود را در اختیار اعضاء تالار تجارت میگذارد تا علاقمندان به اطلاع از اخبار مزایدات کشور بتوانند به صورت به روزانه ، کامل و دقیق از تمامی آگهی های گروه شغلی خود باخبر شوند.